Biżuteria Lilii

Wpis

wtorek, 02 lipca 2013

Złoto czy srebro?

Wiele kobiet na co dzień nosi biżuterię, zakładamy ją idąc do pracy czy szkoły, na imprezy i spotkania z przyjaciółkami. To jaki rodzaj wybieramy uzależnione jest przeważnie od okazji, wiadomym jest że inne kolczyki zakłada się na spotkania biznesowe a jeszcze inne na szaloną imprezę. 

Każda z was ma na pewno swoje ulubione fasony, ale moje pytanie brzmi czy częściej zakładacie wyroby ze srebra czy ze złota? Przeważnie opinie są bardzo podzielone, niektóre kobiety uważają, że biżuteria złota jest bardziej szlachetna i klasyczna a inne z kolei wolą nosić coś ze srebra.

To co wybieramy uzależnione jest nie tylko od zasobności naszych portfeli, ale także od naszego stylu, koloru włosów i karnacji. Niektóre panie po prostu źle wyglądają w złocie, ich cera wydaje się wtedy wieczne zmęczona i niewyraźna. 

Biżuterię zmieniamy także pod wpływem pór roku, i tak na przykład latem chętniej wybiera się wyroby srebrne. Wtedy taka biżuteria najlepiej prezentuje się na naszej skórze, ciało jest opalone a duży srebrny naszyjnik czy bransoletka jeszcze bardziej wydobywa nasz brązowy kolor skóry. 

Z drugiej jednak strony jeżeli szykujemy się na jakieś wielkie wyjście to częściej wyciągamy z naszych szkatułek złote kolczyki, bransoletki i zawieszki. Wydaje nam się wtedy, że stylizacja jest bardziej szlachetna i gustowna. To oczywiście uzależnione jest także od koloru naszej kreacji, jeżeli będzie to mała czarna to zarówno złoto jak i srebro będą się na niej świetnie prezentowały. 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
lilaiks
Czas publikacji:
wtorek, 02 lipca 2013 16:06

Polecane wpisy

  • Biżuteria z klasą

    Każda kobieta ma swój styl. Jednak coraz bardziej promowane są ubrania eleganckie i dziewczęce, a styl chłopczycy przełamywany jest na przykład szpilkami. Jedna

  • Skąd czerpać inspiracje?

    Każdy dobrze dobrany dodatek tworzy całą stylizacje, jeżeli nawet mamy na sobie zwykłe jeansy i biały top to dodając do tego biżuterię możemy stworzyć kilka pro

  • Jak wybrać coś na szyję?

    Jeżeli szukasz jakichś porad dotyczących biżuterii, jeżeli nie wiesz co będzie modne w tym sezonie to dobrze trafiłaś. To jaki rodzaj biżuterii zakładamy powinn

Zakładki

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa